Forum Hemşire'ye Hoş Geldiniz

Hemşire haberleri, alımları, meslek ve diğer bir çok konu içeriğine erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Hemşire Destek ve Bilgi Platformu

Konu aç, Soru sor, Öğren, Tartış, DM at, Kişileri veya Konuları takip et

Duyuru! Hemşire meslektaşlarıma Ek iş Fırsatı

HemsireForması

FH Üyesi
Kendimde hemşireyim aynı zamanda baba mesleği tekstille uğraşıyorum.Bizim meslekte çalışırken günlük hayattan daha fazla forma kullandığımız dikkatimi çekti ve forma satan firmalara bakıncada fiyatların baya yüksek olduğunu gördüm.Eskiden beri Tekstil işiyle uğraştığımdan ötürü kumaş satan arkadaşlarımla görüşüp owlet ve notus markasının kullanmış oldugu kumaşa ulaştım ve o kumaştan meslektaşlarım için çok uyguna formaların imalatına başladım. Konyada aktif olarak satışına başladığım formalarda tüm türkiyeye ulaştırmak için her ilden bir hemşire arkadaşımı temsilcim olarak İltush Formacılık ailesine katılması için sizlere çağrıda bulunuyorum.

İşimin Avantajları
*Bulunduğunuz il ve ilçedeki tüm hastanelere tanıtım yaptıktan sonra sadece yapmanız gereken sipariş alıp bana bildirmeniz.
*Çalışma saatleri tamamen size bağlı

Şuanda bu işi yapan temsilcilerim ortalama aylık 2.500-3.000 tl ek gelir fırsatı yakaladı. Benim kazancım ürünlerimi kısa sürede ülke çapında satmak sizin avantajınız yorulmadan sadece tanıtım ve sipariş alarak aylık ek gelir kazanmak

Tabi işin ayrıntılarını görüşmek isteyen girişimci konuşkan meslektaşlarım 0534 084 96 89 nolu telden bana ulaşabilirsiniz. Yapmış oldugum ürünün 2 fotosunu incelemeniz için buraya bıraktım. Ayrıntıları yüz yüze veyahut telefonla görüşelim inşallah. Tüm meslektaşlarıma Hayırlı nöbetler

Ekli dosyayı görüntüle IMG_0027.JPGEkli dosyayı görüntüle IMG_0034.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici